Kto te badania robił? Chyba…

Kto te badania robił? Chyba wziął pod uwagę tylko współczesnych metalowców z bananowych rodzin i z gitarami elektrycznymi za kilka tysięcy od rodziców. Spójrzcie ile metalowców z lat 90 dzisiaj jest na budowach, pracach fizycznych, na tirach. Powiedziałbym, że większość tych staroszkolnych metalheadów raczej robi częściej rzemieślnicze zajęcia niż papiery i prawo-weganizmy. Oczywiście nie mam badań na ten temat więc tego nie powiem.

Subkultura metali od 2000 roku to była bardziej zabawa zagubionych emo dzieciaków i bananowców. Bardzo różne gruby ludzi od tych z lat 90, 80, tamci często byli prowokacyjni jak dzisiejsze panki. Nikt już nie pamięta lub nie słyszał o tych kudłatych, co biegali za kinderami i spuszczali wpierdziel jak nie odpowiedzieli na kilka pytań nt zespołów które symbole nosili?

Prawda jest taka że bardzo dużo metalowców z 80/90s byli głośni i dynamiczni jak dzisiejsze panki i dresy.

Teraz kudłaty z Megadethem na koszulce raczej kojarzy się z zamyślonym intelektualistą głosującym na Korwina i kochającym Tolkiena. I tacy pewnie faktycznie teraz są lub będą prawnikami i bankierami.

#heavymetal #punk #rock #subkultura #metal #kuce #muzyka #muzykaelektroniczna #muzykafilmowa #kiedystobylo #gownowpis #przemyslenia #filozofia #psychologia #normik #normictwo #przegryw #niebieskiepaski